Solgt 220 billetter til HMFs Elton John-konsert
Honningsvåg Musikkforening har vært på Turn fra lørdag morgen og øvd til kveldens Elton John-konsert. Mange opp i byen har hørt enkelte toner og sanger fra konserten. Ut fra øvelsen kommer dette til å bli veldig bra.
Honningsvåg Musikkforening har solgt 220 billetter til konserten, noe som betyr at det er noen billetter igjen. Det er salg av billetter døren på Turn lørdag kveld.
Cathrine Prytz Olsen i Honningsvåg Musikkforening anbefaler alle som vil ha billett om å møte opp tidlig på Turn. Døren blir åpnet klokken 18:30. Konserten begynner 19:30. Ingen bord og stoler er merket, så publikum setter seg der det er ledig plass.
Hun legger at alle i Honningsvåg Musikkforening gleder seg til kveldens festivalkonsert med Elton John-sanger.















