Tix tok kontakt med Eleonora Ingebrigtsen
Andreas Haukeland, mer kjent som artisten og produsenten Tix, tok kontakt med Eleonora Ingebrigtsen etter opptreden i Idol på fredag.
Den kjente artisten sendte melding via Instagram med en beskjed om at han håper han før høre mer fra henne som artist.
Eleonora Ingebrigtsen var på skjermen i TV2-programmet Idol på fredag, et opptak gjort i Loen i Ålesund i oktober 2019. Hun kom ikke videre, men dette var steg nummer to på veien til Idol-stjerne for Ingebrigtsen.
--Jeg deltok for artighetsskyld. Jeg ble påmeldt av ei venninne, sier Eleonora Ingebrigtsen til Radio Nordkapp.
Eleonora Ingebrigtsen forteller om veldig mange hyggelige tilbakemeldinger etter at hun var på skjermen i TV2.
Eleonora Ingebrigtsen var med på Musikkshowet i romjulen. I sommer skal hun jobbe hos Perleporten Kulturhus med musikkteateret.