Ny Honningsvåg-seier

--Vi spilte godt i 1. omgang, men i 2. omgang var spillerne slitne. Likevel var dette godt nok til seier, og jeg er fornøyd med at vi vant 3-2, sier trener for Honningsvåg, Geir Kristiansen.
Sport
Bjørn Magne Solvik
Publisert : 03.09.2006 13:26

Geir Kristiansen har grunn til å smile etter at Alta 3 ble slått 3-2.
--Vi spilte godt i 1. omgang, men i 2. omgang var spillerne slitne. Likevel var dette godt nok til seier, og jeg er fornøyd med at vi vant 3-2, sier trener for Honningsvåg, Geir Kristiansen.

Kampfakta:
Alta 3 – Honningsvåg 2-3 (0-2)
0-1 7’ Thomas Johansen
0-2 22 Jimmy Trondal
1-2 75’ Daniel Johansen
1-3 85’ Jimmy Trondal
2-3 89’ Thomas Persen.
 
Dominerte
Geir Kristiansen var fornøyd med kampen mot Alta 3. Honningsvåg spilte godt i 1. omgang, mens hjemmelaget var best i 2. omgang.
 
--Vi var gode de første 45 minuttene. Vi dominerte stort før pause, men Alta 3 tok over i 2. omgang. Jeg synes vi gjør en god kamp, sier Kristiansen som ikke legger skjul på at spillerne er slitne etter to kamper på to dager.
 
Kun 11 spillere
Honningsvåg hadde dobbelkamp i Alta i helgen. På lørdag var det kamp mot Tverrelvdalen 2, mens søndag var det kamp mot Alta 3.
 
--Vi hadde kun 12 spillere med til Alta. Ruben Alseth ble skadet mot Tverrelvdalen 2. Derfor var vi litt reduserte mot Alta 3, men det var nok til å vinne begge kampene, sier Geir Kristiansen som er tilfreds med helgens kamper.







Publisert med Visto CMS News Edition   |   Nettverk levert av Transdata AS