Har startet salget av fotballskoleplasser

Fotballgruppa i Honningsvåg Turn & Idrettsforening har startet salget av plasser til Man U Fotballskole som går av stabelen i perioden 24. til 26. juni 2011.
Sport
Raymond Elde
Publisert : 10.11.2010 17:33

Arthur Albiston og Alex Eliassen har tett kontakt om Man U Fotballskole – Nordkapp.
Fotballgruppa i Honningsvåg Turn & Idrettsforening har startet salget av plasser til Man U Fotballskole som går av stabelen i perioden 24. til 26. juni 2011.

Fotballskolen blir arrangert på Honningsvåg stadion og Nordkapp Flerbrukshall. Trenerne er Man Utd-legender og én trener fra akademiet til Manchester United. 

--Vi har plass til hundre barn i alderen 8 til 15 år. Prisen for å delta er kroner 1 600. Vi regner med å fylle opp skolen, sier Alexander Eliassen i utvalget som arrangerer fotballskolen som en sentral del av Nordkapp Fotballfestival.

Festivalen er et samarbeid mellom Uteliv i Nordkapp, fotballgruppa og Nordkapp Premier League Supporter´s.

Fotballskolens nettsted. Fotballfestivalen på Facebook.
 








Publisert med Visto CMS News Edition   |   Nettverk levert av Transdata AS